FAQ: Slovenčina

Frequently Asked Questions

SPOZNOROVANIE & PLATBA 

Je táto aplikácia naozaj zadarmo? Aj zadarmo ostane? 

Áno, LearnMatch je sponzorovaný našimi korporátnymi partnermi, takže pokiaľ si počas používania aplikácie vyberiete jedného z týchto sponzorov, základné kurzy budete mať zadarmo, a ostanú zadarmo aj v budúcnosti!

Nerozumiem tomu, čo je to sponzor. Budem musieť neskôr platiť?

LearnMatch je pre používateľov zadarmo, pretože nás finančne podporujú sponzori. Pokiaľ si vyberiete sponzora, budete môcť vždy používať aplikáciu zadarmo. Platený obsah v rámci aplikácie, ako napríklad prispôsobené vzdelávacie firemné moduly, je označený. 

VZDELÁVACIE METÓDY

Prečo je LearnMatch lepší, ako iné jazykové aplikácie? 

  • LearnMatch je zadarmo vďaka našim skvelým sponzorom, a je BEZ reklamy.
  • LiveMatch má jedinečné funkcie, ktoré vám umožňujú naučiť sa nový jazyk hravou formou s priateľmi a rodinou, a popritom sa zabaviť (vďaka prvkom gamifikácie).
  • Aplikácia obsahuje takmer 40 materinských jazykov, viac ako akákoľvek iná aplikácia na trhu.
  • Aplikácia je založená na vedecky overenom vzdelávacom algoritme, ktorý vymyslel popredný učiteľ slovnej zásoby v Nemecku, phase6. To znamená, že vaše učenie je založené na fantastických pedagogických metódach.

Potrebujem na použitie LearnMatch internetové pripojenie?

Applikáciu LearnMatch môžete použiť aj po odhlásení, pretože sa obsah stiahne a uloží sa do smartfónu.
Ak chcete spustiť reláciu (buď Tréning alebo LiveMatch), telefón musí byť na niekoľko sekúnd pripojený na internet. Ak chcete hrať LiveMatch proti svojim priateľom v reálnom čase, budete potrebovať dobré internetové pripojenie.

Vyzerá to tak, že som sa dostal do fázy, kedy už nemám žiadne nové slovíčka na precvičovanie – ako mám postupovať ďalej?

Blahoželáme! Znamená to, že ste urobili naozaj skvelú prácu s učením a precvičovaním novej slovnej zásoby. Teraz si môžete pridať nový kurz na vyššej úrovni. Alebo sa dokonca začať učiť nový jazyk?

Ako môžem pridať svoje vlastné slovíčka do služby LearnMatch a vytvoriť si vlastné zoznamy?

Kliknite na lupu v pravom hornom rohu obrazovky. Zadajte slová / frázy, ktoré si chcete uložiť, alebo ich nahrajte priamo do svojho mobilného telefónu. Kliknite na slovo a uvidíte preklady, definíciu, príklad vo vete alebo obrázok – taktiež máte možnosť pridať toto slovo / frázu do vášho osobného slovníka.
Môžete tiež zvýrazniť text alebo slová z internetu alebo e-mailov na smartfóne / tablete a otvoriť ich alebo ich pridať do svojho osobného slovníka. Na pracovnej ploche prejdite na stránku learnmatchdict.com (pomocou prihlasovacích údajov LearnMatch) a pridajte tieto položky do svojho osobného slovníka v rámci aplikácie. 

MESAČNÁ VÝZVA

Prečo boli moje body z výzvy Kicker zmazané?

Výzva Kicker Challenge trvá jeden mesiac. To znamená, že body môžete zbierať od prvého do posledného dňa daného mesiaca. Na konci mesiaca sa body vynulujú a začne sa nová výzva.

Výzvu Kicker hrám každý deň – prečo nemám viac bodov?

Je to skvelé, že sa vám páči výzva Kicker natoľko, že hráte LiveMatches každý deň! Ale iba 20 najlepších výsledkov sa započíta do vášho skóre v danom mesiaci.

TECHNICKÉ PROBLÉMY

Nepočujem žiadne zvuky, čo by som mal robiť?

Skontrolujte, či máte aktivovaný zvuk.
Ak sa tým problém nevyrieši, pošlite nám e-mail na adresu info@learnmatch.com s informáciami o tom, ktorú verziu mobilného telefónu a aplikácie používate. Budeme sa váš problém snažiť vyriešiť čo najskôr!

Aplikácia je pomalá a mrzne. Ako to môžem vyriešiť?

Je to zvyčajne spôsobené pripojením na internet. Skontrolujte rýchlosť vášho internetového pripojenia pomocou inej aplikácie v smartfóne (napríklad váš prehliadač). Keď ste si istí, že internetové pripojenie je rýchle, zatvorte a reštartujte LearnMatch.

Prečo nemôžem pokračovať v učení po prvých 100 slovách?

Nestiahli ste si náhodou z AppStore LearnMatch Business namiesto LearnMatch? Ak vidíte tmavozelené logo LearnMatch Business v pravom hornom rohu a po 100 naučených slovách sa vám zobrazí, aby ste kontaktovali Vision Education, potom ste v aplikácii BusinessMatch Business. Žiadny problém: Stiahnite si LearnMatch z Appstore (aplikácia s bledozeleným logom) a naučte sa nové jazyky a slovnú zásobu zadarmo.

ODPORÚČANIA

Myslím, že by som niečo preložil inak – môžem vám to oznámiť?

Snažíme sa vytvárať kvalitný obsah a neustále ho zlepšovať. Preto sme vždy radi, keď dostaneme návrhy na zlepšenie. Vaše návrhy môžete posielať na info@learnmatch.com. Všetci, ktorí nám s takýmito zlepšeniami výrazne pomáhajú, dostanú od nás malý darček ako poďakovanie.

Prečo sa nemôžem učiť ruštinu/čínštinu … ďalšie jazyky s aplikáciou LearnMatch?

V súčasnosti máme v aplikácii LearnMatch šesť jazykov: angličtina, nemčina, španielčina, taliančina, francúzština a portugalčina. Počas prvej fázy vývoja sme sa zamerali na najobľúbenejšie jazyky na svete, ale určite bude v budúcnosti pridaná americká angličtina a ďalšie jazyky – prosíme, dajte nám vedieť, ktorý jazyk by ste sa chceli naučiť a možno tento jazyk pridáme ako ďalší!

ÚČET

Prečo by som sa mal registrovať? 

Registrácia vám umožňuje používať a rozvíjať vašu vlastnú vzdelávaciu cestu bez ohľadu na to, aké zariadenie používate – ak napríklad vymeníte telefón a nechcete začať odznova. Prihlásenie vám umožní uložiť si váš pokrok, ale aj uľahčí hranie LiveMatch s priateľmi a pridávanie slovíčok do vášho osobného slovníka.

Ako odstránim svoj účet?

Prosíme, pošlite nám e-mail na adresu info@learnmatch.com a váš účet odstránime.