FAQ: Українська

Frequently Asked Questions

СПОНСОРСТВО ТА ОПЛАТА

Застосунок справді безплатний?

Більшість контенту у LearnMatch надається безкоштовно в більшості країн із спонсорами. Деякий контент, особливо контент вищих мовних рівнів, оплачується і доступний окремо під час покупки всередині застосунку.

У деяких країнах є передплатна версія LearnMatch, яка передбачає щоденну певну кількість безкоштовних вправ і LiveMatch.

Я не розумію, що таке спонсор. Мені треба буде заплатити пізніше?

Застосунок LearnMatch здебільшого безкоштовний для кінцевого користувача, включаючи вас, у разі спонсорської підтримки. Тож якщо ви вибрали доступного спонсора, ви завжди можете безкоштовно використовувати окремі частини або розділи застосунку — за винятком платного контенту чи підписки, які відповідно позначені.

НАВЧАЛЬНИЙ МЕТОД

Які переваги LearnMatch перед іншими застосунками?

  • Функція LiveMatch унікальна: ви можете вивчати нову мову, граючи з друзями та родиною, і одночасно чудово проводити час (елементи гейміфікації забезпечують веселий процес гри).
  • The app is available for almost 40 native languages.
  • Застосунок доступний майже на 40 мовах.
  • У застосунку використовується науково доведений алгоритм навчання, розроблений на основі популярної німецької програми-тренера словникового запасу.

Навіщо мені реєструватися?

Основна причина реєстрації — зберегти свій поступ, особливо якщо ви плануєте придбати новий смартфон і перевстановити LearnMatch або якщо ви використовуєте кілька пристроїв. Вам також потрібно зареєструватися, щоб грати в LiveMatch зі своїми друзями та користуватися персональним словником без обмежень. Реєстрація необхідна також для участі у турнірі Kicker Challenge.

Як деактивувати / видалити обліковий запис?

Щоб дізнатися чи ви зареєстровані, натисніть на значок профілю в правому нижньому кутку, а потім на шестірню у верхньому лівому кутку і виберіть «Профіль». Якщо ви бачите свою електронну адресу під своїм іменем користувача, ви зареєстровані. Надішліть електронного листа на адресу support@learnmatch.com із зазначенням адреси електронної пошти, за якою ви зареєстровані.

Як запросити друзів?

Виберіть значок профілю в нижньому правому меню, а потім перейдіть до «Показати друзів» та запросіть своїх друзів через вибраний канал (SMS, WhatsApp, Facebook Messenger…). Матчі LiveMatch ще веселіші з друзями та родичами.

Чи потрібне підключення до Інтернету для LearnMatch?

Щоб розпочати сеанс (тренування чи LiveMatch), ваш телефон необхідно підключити до Інтернету за кілька секунд до початку. Після входу ви також можете використовувати LearnMatch офлайн, оскільки контент завантажується та зберігається на вашому смартфоні.

Проте вам потрібне надійне підключення до Інтернету, щоб грати в LiveMatch і суперничати з друзями в режимі реального часу.

Як додавати власні слова у LearnMatch та створювати власні списки?

Ви можете просто використовувати лупу у верхньому правому кутку: напишіть слова / фрази або запишіть їх за допомогою мікрофона. Ви можете також додати слова у свій персональний словник. (Так ви можете створити свій власний курс автоматично.)

Ви також можете позначати текст / слова на своєму смартфоні / планшеті в Інтернеті або у своїх електронних листах та поділитися ними з застосунком LearnMatch, у такий спосіб додаючи їх у застосунок. Це також можна зробити через learnmatchdict.com на робочому столі. Якщо ви використовуєте цей метод, ви повинні використовувати свої дані для входу для реєстрації в LearnMatch.

У певний момент перестали з’являтися нові слова: я хочу більше слів.

Наприкінці кожного навчального пакета ви отримуватимете повідомлення про контент, що доступний для подальшого навчання.

Застосунок засновано на науковому принципі, який враховує здатність закріплювати слова / фрази у довгостроковій пам’яті. Це досягається за допомогою інтервальних повторень, тобто ви повинні повторювати слово принаймні 6 разів з різними інтервалами, щоб воно запам’яталося.

До того ж система автоматично подає вам словниковий запас, який вам важче дається і у якому ви частіше робите помилки.

Ви також можете активувати інший курс або створити власний за допомогою функції словника.

Чому я не можу продовжувати навчання після перших 100 слів?

Можливо, ви завантажили LearnMatch Business замість LearnMatch в AppStore? Якщо ви бачите темно-зелений логотип LearnMatch Business у верхньому правому кутку, і вас просять зв’язатися з компанією Vision Education після вивчення 100 слів, то, схоже, ви використовуєте застосунок LearnMatch Business. Жодних проблем: завантажте LearnMatch з Appstore (застосунок із світло-зеленим логотипом) та вивчайте нові мови та лексику.

ВИРІШЕННЯ ТЕХНІЧНИХ НЕГАРАЗДІВ

Я нічого не чую, що робити?

  1. Перевірте, чи увімкнений звук у налаштуваннях вашого пристрою та (або) в налаштуваннях застосунку.
  2. Надішліть нам електронного листа на support@learnmatch.com, у якому вкажіть модель мобільного телефону, версію застосунку та Android / iOS. Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше!

Застосунок працює повільно та зависає.

Зазвичай це пов’язано з підключенням до Інтернету. Перевірте підключення до Інтернету та його швидкість за допомогою іншого застосунку на своєму смартфоні (наприклад, у браузері), закрийте та перезапустіть LearnMatch, якщо підключення до Інтернету нормальне.

Я вважаю, що деякі переклади можна покращити.

Ми докладаємо усіх зусиль для створення якісного контенту та його вдосконалення. Ми завжди раді вашим пропозиціям щодо покращення, які ви можете надсилати нам на адресу support@learnmatch.com або за допомогою функції зворотного зв’язку у застосунку. Для перевірки знайдених помилок нам потрібне слово рідною мовою та мовою, що вивчається (як неправильне слово, так і, на вашу думку, правильне слово для порівняння), і курс (мова вивчення англійська чи інша? Рівень A1, A2, B1 або B2?).

Майте на увазі, що слово зазвичай може мати декілька значень і що ми базуємо свою лексику на реченні прикладу: значення вивченого слова завжди залежить від контексту.

Чому не можна вивчати російську / китайську чи інші мови у LearnMatch?

Наразі LearnMatch пропонує 6 мов для навчання: англійська, німецька, іспанська, італійська, французька та португальська. Ми молода компанія, і ми дуже багато працюємо над розширенням асортименту. Додавання нових мов — це часовитратний та недешевий процес. Проте не хвилюйтесь, у майбутньому на вас чекають безліч нововведень!

Інші мови наразі доступні лише через стороннього партнера. Ви можете знайти посилання на нього всередині застосунку в розділі інших курсів.

ЩОМІСЯЧНІ ТУРНІРИ

Що таке турнір Kicker Challenge?

Kicker Challenge — це щомісячний турнір, мета якого набрати максимальну кількість балів, використовуючи застосунок. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем, щоб брати участь у Kicker Challenge. 

Турнір Kicker Challenge виграє той гравець, який набере найбільшу кількість балів. Правила та умови участі описані на цій вебсторінці: https://learnmatch.net/en/kicker-challenge-game-rules/

Чому мої бали Kicker Challenge були просто видалені?

Турнір Kicker Challenge завжди триває один місяць. В кінці місяця бали скидаються і починається новий турнір.

Чому я не отримую більше балів у Kicker Challenge, хоча граю щодня?

Чудово, що ви настільки у захваті від Kicker Challenge, що граєте у LiveMatch щодня! Проте у вашому загальному рахунку враховуються лише найкращі 20 результатів за заданий місяць.